Teenused

Meie lasketiir pakub oma klientidele peale laskmiskogemust ka palju muid kasulikke ja huvitavaid teenuseid

Üritused

Lasketiirus peale laskmiskogemuse saab ka tähistada elusündmisi kallimatega. Meie pakume avarat peoruumi, sauna ning vajadusel ka catering teenuseid kõrval asuvatest restoranidest (Sardiinid, Kalevi Jahtklubi Resto, Lahe kohvik ja muud).

Poissmeesteõhtu

Otsid raju ideed, mida korraldada sõbra viimase ametliku vallalisepõlve tähistamiseks? Elamust, mida meenutada veel ka tema 10.pulma-aastapäeval? Oled õiges kohas!

Oleme Sinu jaoks kokku pannud ägeda paketi, milles kõik olemas ja Sul jääb üle vaid punt kokku koguda ning kohapeale tulla! Poissmehe pakett sisaldab:

 • - Olenevalt inimeste arvust 1 - 2 tundi erinevate relvadega laskmist lasketiirus
 • - Räägime Teile relvade ajaloost veidi — kõlab ehk igavalt, aga vannume, et räägime huvitavalt ja haaravalt, õpetame selgeks õiged laskmise võtted ning kehahoiaku. Ja viimaks avaneb võimalus lasta meie relvaassortii erinevate mudelitega. Üks ägedam kui teine!
 • - Kui Sul on aga kindel soov relva osas, millest tahaksid laskmise kogemust saada, anna julgelt teada!
 • - Õhtule lisavungi juurde andmiseks, pakume koostöös merele.ee - ga jahisõitu.

Asume Pirita jahisadama kõrval ning saate suunduda peale tiirukogemust poistega 1.5 tunniks merele mereõhku hingma ja head seltskonda nautima. Jahil ootavad Sind ees ka toitlus (joogid, söögid), mille saad oma maitse ning soovide järgi välja valida.

Merelt tagasi jõudes ootab Teid soovi korral tiirus olev saun koos eesruumiga, kus saate seltskonnaga mõned tunnid lõõgastavat saunaleili nautida ja vahetada omavahel äsja saadud laskmise kogemusi ja merel veedetud aega. Soovi korral on ootamas Teid saunas karged külmad õlled ja snäkilaud.
Bachelor ready for first shot
Bachelor having fun
Instructor teaching bachelor

Tüdrukuteõhtu

Sõbranna mehele minek on suur elusündmus, mis vajab meeldejäävat tähistamist. Kui tead, et stripiklubi ei ole sõbranna maitsele, aga ekstreemsusi ta siiski armastab, oled maandunud õigesse kohta!

Ekstreemse pruudi pakett sisaldab:

 • - Olenevalt grupi suurusest 1- 2 tundi relvadest laskmise kogemust lasketiirus. Eelnev laskmiskogemus ei ole vajalik ja hirmu tundma ka ei pea. Muide, meil on üliäge naisinstruktor, kes teeb kogemuse igati nauditavaks ja meeldejäävaks teie pundi jaoks.
 • - Alguses räägime relvade ajaloost veidi, pikka juttu ei tee ja igav ka ei ole. Lubame.
 • - Siis selgitame laskmise võtteid ja õpetame õiget kehahoiakut.
 • - Räägime üle ohutuse ABC.

Ja oledki valmis saama oma elu ekstreemsemat kogemust, mis garanteerib hilisema õhina ja kehas tulvava adrenaliini. Saate lasta erinevate relvadega, millest üks kiftim kui teine. Ametlikult Bondi piigad!

Andmaks õhtule juurde meeleolu ja pisut romantilisust, teeme koostööd merele.ee - ga ning saadame Teid peale laskmise kogemust veel 1.5 tunniks Tallinna Lahele jahiga merd nautima. Maaliline merevaade, värske mereõhk ja hea seltskond kingib kokku unustamatu tüdrukuteõhtu, mida meenutada igal täitunud pulma-aastapäeval.

Jahil ootavad Teid soovi korral ka söök ja jook, mille saate oma maitse järgi eelnevalt välja valida.
Bachelorette party
Female ready to fire a gun
Bachelorette ready to start shooting at the shooting range

Sünnipäevapeod

Kui sünnipäevad on viimastel aastatel kodused olnud või koosnenud vaid restorani külastusest, kuid eelistaksid vahelduseks hoopis teha midagi aktiivset ja põnevat. On lasketiirus relva laskmine kahtlemata hea idee, kuidas külalised elevusest sädistama panna ja argirutiinist välja tuua.

Tule oma seltskonnaga külla meie avarasse ja ägeda interjööriga tiiru, kus saad igavesti laheda elamuse. Eelnev laskmiskogemus ei ole vajalik.

 • - Tutvustame pisut relvade ajalugu
 • - Räägime ohutuse ABC-st
 • - Õpetame laskmise võtteid ja õiget kehahoiaku

Ning põnev laskepraktika võib alata!

Kui olete aga varem relva käes hoidnud ja sooviksite end hoopis proovile panna pakume ka omavahelist laskmisvõistlust. Seltskonna staar selgub punkte kokku lugedes.

Ka toitlustuse võtame Su õlgadelt enda kanda. Katame Sinu ja külaliste jaoks laua, kus saate peale tiirukogemust omavahel maitsvaid roogi ja jooke nautida ning vahetada tiirukogemusi, mis Sind taas elusana tundma panid.
Birthday party people taking a group selfie
Birthday girl picking guns to shoot
Female holding rocket launcher

Firmaüritused

Kontoris oldud juba küll ja sooviksite tavapärasele töökeskkonnale vaheldust? Või on kollektiivi lisandunud uusi liikmeid, kellega kaaskolleegid veel tutvust sobitada pole jõudnud? Meil on GunGarages kift seminariruum, mida saate koosolekuteks või aasta kokkuvõtete tegemiseks kasutada. Soovi korral pakume ka toitlustust ning hoolitseme töötajate kõhutäite eest.

Kaua istudes jääb aga selg kangeks ja jalad vajavad sirutust. Toome Sinu meeskonna vahepalaks relvade maailmaga tutvust tegema.

Rändame ringi ajaloos, kus kuulete palju huvitavat miks üht või teist tulirelva kasutatakse. Kuid ega kõik pea vaid jututasemele jääma. Kui juba siis juba!

Teeme teeoriast praktika ja saate meeskonnaga proovida erineva kaliibriga tulirelvadest laskmist pannes end proovile nii individuaalselt kui ka tiimi laskmisvõistlusel.

Üritusele punkti saab panna meie saunas, kus saunaleil ja jagatud kogemused päevast meeskonna ühtseks kokku toovad.
Man in a smoking holding a Thompson
Female shooting a Glock pistol
Female holding an Alien pistol

Laskevõistlused sõpruskonnale

Relvamaailm tuttav ja soovite sõpradega end proovile panna?

Adrenaliinirohke laskevõistlus GunGarage lasketiirus on haarav kogemus, mis paneb sõprukonna elama. Ehitame Teie jaoks valmis rajad, mis panevad relva käsitlusoskuse ja sihtimistäpsuse proovile.

Kui hea Sa siis ikkagi laskmises oled?

Saate sõpradega proovida erineva kaliibriga relvi, mis on moodsad ja tänapäevased, kui ka kaugemast ajaloost. Valik on lai ja sobiv igale maitsele.

Olete valmis väljakutse vastu võtma?
Female ready to shoot
Photo of shooting range
Photo of shooting target