Me räägime eesti, vene ning inglise keeles

Kirjadele vastame esimesel võimalusel

Meist

Tallinnas, Pirita jõe ääres, asub Eesti parima relvavalikuga lasketiir GunGarage, mis pakub ägedaid kogemusi nii algajale kui ka juba teadlikumale relvakäsitsejale. Valida on erinevate laskepakettide vahel, kuid muidugi saab koostada ka endale meelepärase relvavaliku või tulla oma relvaga harjutama.

Pole kunagi relvadega kokku puutunud või kõva pauk tundub hirmutav? – Ei ole hullu, meie pädevad ja rõõmsameelsed instruktorid juhendavad teid kogu protsessi väitel, et tagada teile ning teie grupile turvaline, pingevaba ning loomulikult mõnusalt adrenaliinirohke kogemus.

Tule ja proovi!

+
aastat kogemust
+
relva valikus
instruktorit

Laskmine

Laskepaketid sisaldavad relvi erinevale maitsele: ühele inimesele, paarile, grupile, nooremale ning ka kõige vanemale külastajale. Oleme paindlikud ja leidlikud ning vajadusel pakume nõuandeid relva valimisel. Usume, et iga inimene leiab meie valikust enda ideaalse relva!

Meie relvavalikus on huvitavad ajaloolised relvad ning ka kõige moodsamad High-Tech arendused, väga tuntud ja vähem tuntud relvatootjad ja margid, väiksematest kaliibritest kõige suuremateni.

Kindlasti on meie lasketiirus ka võimalus oma laskeoskusi lihvida isikliku relvaga. Kogu vajaliku info ning teavet broneerimise kohta leiad allolevalt lingilt:

Soovin tulla laskma oma relvaga
Klientide lemmik

Koosta ise

alates

45€

Kestvus: kokkuleppel
  • Enda soovil valitud relvad
  • Enda soovil valitud laskude arv
  • Enda soovil valitud kestvus
  • Koosta enda ideaalne GunGarage kogemus!

Starter

45€

Kestvus: 30 min
  • Ruger 22/45 Tactical
  • Smith & Wesson
  • Ruger Tactical Rifle
  • CZ Scorpion

Miks valida GunGarage?

GunGarage on tõenäoliselt Eesti kõige läbimõelduma sisekujundusega lasketiir, kus on palju ruumi, õhku ja valgust ning läbi aasta mõnusalt soe.

Rohkem kui 8 meetri laiuses lasketiirus saab nautida meeleolukat muusikat ning iga paketi juurde kuulub instruktori koolitus, kes õpetab relvi laadima, tulistama ja puhastama.

GunGarage relvainstruktorid on tegelenud relvadega juba alatest 1990. aastate algusest ning on alati valmis vastama igale küsimusele ning tagama turvalist ja mugavat lasketiiru kogemust.

Instruktorid

GunGarage lasketiiru instruktorid on tõelised professionaalid, kes on alati valmis vastama igale küsimusele ning tagama turvalist laskmist kõikidele külastajatele

Galerii

Et elamus jääks unustamatuks, lubame meie lasketiirust pildistamist ning filmimist ja vajadusel võime ka sellega aidata