Relvade hooldus ja taastamine

Korralik hooldus pikendab relva eluiga ja aitab kokku hoida tulevaste paranduste pealt.

Relva hoiustamine

Kas lähete pikale puhkusele või tegelete elukoha vahetusega? Kui soovite muretult puhkust veeta või Teil ei ole ajutiselt relva kuskil hoida, siis saate enda relva tuua meile hoiule. Meie hoiustame Teie relva turvalises valvega ja kuivas relvahoidlas. Soovi korral teostame ka hoolduse.

Relvade hooldus

Kõigile meeldib relvast lasta, aga vähestele meeldib relva hiljem hooldada. Korralik hooldus pikendab relva eluiga ja aitab kokku hoida tulevaste paranduste pealt. Vahel võib leida relva puhastades probleeme või defekte, millega tuleb koheselt tegeleda. Ärge unustage oma relva eest hoolitseda. Kui teil puudub aeg ja/või oskused, tooge relv meile ning meie tegeleme temaga ise.

Relvade taastamine

Meie juures saab sinistada relvi ja muid metallosakesi. Kui vana relva kaubanduslik välimus teeb silmale haiget, teeme selle uuesti mustaks ja kauniks.

Koolitused

Relvaloa pikendamine on lähenemas. Selleks pakume relvaeksami praktilise osa ettevalmistuskursust. Õppetunnid sisaldavad kõike, mida võib eksamil vaja minna: ohutustehnika, relvaliikide korrektne käsitsemine ning täpsuslaskmine. Lasketreeningud on personaalsed ja kokkuleppel Teile sobival ajal.